Penzion Jelenka

ubytování v Jizerských horách

Apartmány

Náš penzion disponuje dvěma velkými a dvěma malými apartmány. Součástí všech apartmánů je malá kuchyňka a koupelna s WC.

Velký apartmán 24

Dvoulůžkový apartmán s možností přistýlky. Kromě standardního vybavení jsou na pokoji dvě pohodlná křesla. Kuchyňka je vybavená snadnadrdním nádobím, ledničkou, dvouvařičem a rychlovarnou konvicí.

Velký apartmán 23

Třílůžkový apartmán s oddělenou ložnicí. Kromě standardního vybavení jsou na pokoji dvě pohodlná křesla. Kuchyňka je vybavená snadnadrdním nádobím, ledničkou, dvouvařičem a rychlovarnou konvicí.

Malé apartmány 22 a 21

Malé apartmány jsou dvoulůžkové, standardně vybavené. Kuchyňka je vybavená snadnadrdním nádobím, ledničkou, dvouvařičem a rychlovarnou konvicí. Ke společnému posezení jsou k dispozici pohodlná křesla na chodbě.

Pokoje

K dispozici máme jeden třílůžkový pokoj s možností přistýlky a jeden dvoulůžkový. K dispozici je na patře standardně vybavené společná kuchyňka s ledničkou, dvouvařičem, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konví. K posezení můžete také využít společný prostor s křesly.

Vinárna

Součástí penzionu je také vinárna, která je otevřena každý večer. Kromě jiného nabízíme čepované pivo Svijany. Prostor je vhodný také pro různé společenské akce.

Zahrada

Naše velká zahrada nabízí mnoho zákoutí k příjemnému posezení,
hřiště pro míčové hry, prolézačku se skluzavkou,
ohniště i prostor pro zahradní párty a oslavy.

adresa:

Jitka Fikejsová
Penzion Jelenka
Jelení Kout 938
Smržovka 66451

rezervace:

>> online rezervace <<
mobil:+420 602 613 238
telefon:+420 481 120 114
email: jelenka@volny.cz

Check-in: 15:00
Check-out: 10:00

Vaše pokoje jsou rezervovány do 18:00
V případě pozdního nástupu nás prosím kontaktujte.

>> mapa <<
Vila Jelenka v Smržovce hodnocení